Archiwum 22 stycznia 2014


sty 22 2014 Domki drewniane na działkę
Komentarze: 0

Jeśli marzy ci się taras przy domu, to z pewnością jest to doskonały pomysł. Pozwoli ci on spędzić wiele radosnych popołudni wisząc na hamaku latem w cieniu, który daje ci twój własny dom, w otoczeniu swoich własnych drzew, w ciszy i spokoju.

Z pozycji tarasu można robić wiele wspaniałych rzeczy – wypoczywać, jednocześnie obserwując swoje radośnie bawiące się w ogrodzie dzieci, urządzać grilla czy rodzinne obiady na świeżym powietrzu. Obecnie rekordy popularności biją domki drewniane (http://sklep.andrewex.com.pl/domki-letniskowe), które są po prostu bardziej przyjazne i piękniejsze od tradycyjnych tarasów pokrytych płytką.

domki drewniane w Rabce Zdrój Całoroczne domki Wiktor Domki letniskowe Adaś Drewniane oryginalne domki z brzozy Domek letniskowy domki z bali Domki na ogród Domek letniskowy w łańsku Tundra domki aleksander kozienickie domki domy drewniane z bangkirai domek z czerwonym gontem domki góralskie

Płytki choć trwałe i dające dużo opcji manipulowania ich kolorystyka i ułożeniem, mają podstawową wadę – pokryte deszczem czy śniegiem zmieniają się w prawdziwe ślizgające pułapki. W przypadku drewnianego tarasu nie ma aż takiego zagrożenia upadkiem. Ponadto tarasy drewniane są doskonałe, by postawić na nich zestaw mebli ogrodowych, nawet te o metalowych nóżkach nie będą tarły o podłogę przyprawiając nas o gęsią skórkę, nie będą tez rysowały płytek.

Oczywiście deski podłogi na taras musza być odpowiednio impregnowane i pielęgnowane, nie tylko po to by nie blakły i nie traciły pierwotnego uroku, ale przede wszystkim by były trwałe i odporne właśnie na takie rzeczy jak zarysowania czy wgniecenia.

Nie da się ukryć, że brzydka, wgnieciona i porysowana podłoga na tarasie burzy cały efekt zadbanego i eleganckiego domu, a używanie jej nie jest już tak komfortowe jak na samym początku, gdy była piękna, nasycona kolorem i błyszcząca.